sampl45a sampl45a sampl45a
Osiedle Krzemowe
ul. Cybernetyki w Warszawie

Kalter Sp. z o. o. wybuduje 3 etap Osiedla Krzemowego przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Zawarty z Lc Corp S. A. w czerwcu kontrakt obejmuje budowę budynku mieszkalnego z ośmioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną podziemną, w którym znajdzie się 125 mieszkań oraz kilka lokali usługowych

Postęp prac na budowie
Grudzień 2018
Zakończono prace budowlane Inwestycji.
więcej

Zakończono prace budowlane Inwestycji i obecnie trwają  przeglądy inwestorskie. Odbyły się  odbiory  służb państwowych  PSP i PINB, których wynik był pozytywny.

Wykonywane są prace kosmetyczne na budynku i usuwanie usterek. 

Listopad 2018
W ostatnim czasie na Osiedlu Krzemowym zakończono prace elewacyjne na budynku.
więcej

W ostatnim czasie na Osiedlu Krzemowym zakończono  prace elewacyjne na budynku, montaż balustrad zewnętrznych i wewnętrznych na Inwestycji oraz prace drogowe na patio wraz z drogą pożarową i miejscami do parkowania. Wykonano posadzkę z żywicy w garażu wraz z organizacją ruchu. Trwają prace malarskie na częściach wspólnych klatek schodowych oraz prace związane z nasadzeniem zieleni.

Październik 2018
Zakończono prace elewacyjne na budynku, wykonywane są prace zagospodarowania terenu
więcej

Na budowie przy ul. Cybernetyki w Warszawie zakończone zostały prace elewacyjne na budynku a także wykonano posadzkę w garażu. 
Obecnie wykonywane są prace zagospodarowania terenu m.in. ogrodzenie, prace drogowe, ukształtowanie terenu pod zieleń. 
Zamontowano balustrady zewnętrzne i wewnętrzne budynku, ułożono gresy na balkonach oraz na klatkach schodowych. W trakcie są prace malarskie wewnątrz budynku.
Zakończono prace instalacji elektrycznych, wentylacji, instalacje sanitarne oraz uruchomiono węzeł cieplny.

Wrzesień 2018
Prace elewacyjne na odcinku zachodnim budynku. Zakończono prace posadzkowe.
więcej

Obecnie na budowie Osiedle Krzemowe trwają prace elewacyjne na odcinku zachodnim budynku.
Wykonywane są także prace gresiarskie na balkonach, prace w garażu celem przygotowania powierzchni pod żywicę oraz prace drogowe na patio w obszarze drogi pożarowej. Trwa też montaż balustrad zewnętrznych. 
Natomiast w ostatnim czasie zakończone zostały prace posadzkowe /szlichty/ w lokalach mieszkalnych.
Wykonano też gresy na klatkach sch. nr. 1,2,4, zamontowano balustrady wewnętrzne kl. sc. Nr. 1,2,4 oraz wykonano izolację przeciwwodną na patio.

Sierpień 2018
Trwają prace elewacyjne na budynku. Kontynuacja posadzek betonowych.
więcej

Na budowie Osiedle Krzemowe, przy ul. Cybernetyki trwają prace elewacyjne na budynku. Kontynuowane są pracę dotyczące betonowych posadzek – klatka nr 3, natomiast na klatkach schodowych nr 1, 2 i 4 wykonywane są prace gresiarskie. Zamontowano już windy osobowe.
Trwa montaż marek mocujących balustrady balkonowe i montaż konstrukcji balustrad zewnętrznych. Zmontowano z przygotowaniem do uruchomienia węzeł cieplny. W garażu trwają prace przygotowawcze na posadzce do położenia żywicy.

Lipiec 2018
Wykonano elewację budynku. Trwają prace wykonczeniowe wewnątrz budynku.
więcej

Na Osiedlu Krzemowym w Warszawie wykonano elewację budynku na stronie południowej, wschodniej, północnej kl. nr.1, pozostałe strony elewacji są w trakcie wykonywania
Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku w zakresie posadzek betonowych, gresów, parapetów wewnętrznych, przygotowania powierzchni pod malowanie w lokalach mieszkalnych i częściach wspólnych.
Zakończono tynki gipsowe na budynku.
Zmontowano urządzenia węzła cieplnego, przygotowanie do zgłoszenia odbiorowego.
Zmontowano instalacje elektryczne, sanitarne, wentylacji mechanicznej – trwają prace nad próbą współdziałania wymienionych instalacji.
Wykonywane są prace dekarskie na patio celem przygotowania powierzchni pod prace drogowe.

Czerwiec 2018
Zakończono montaż stolarki okiennej. Trwają prace elewacyjne na budynku
więcej

Zakończony został montaż stolarki okiennej oraz prace izolacji przeciwwodnej i termicznej na dachach budynku.
Prace murowe także dobiegły końca. 
Prace tynkarskie w lokalach i klatkach schodowych numer 1 i 2 zakończono, natomiast trwają one w klatkach 3 i 4.
W dalszym ciągu trwają prace instalacji sanitarnych i elektrycznych, wentylacji mechanicznej w garażu, na klatkach schodowych oraz w lokalach mieszkalnych. 
Kontynuowane są wciąż prace elewacyjne na budynku. 
Rozpoczęto natomiast wykonywanie posadzek betonowych /szlicht/ w lokalach mieszkalnych i częściach wspólnych 

Kwiecień 2018
Zakończono elementy żelbetowe konstrukcji budynku
więcej

Zakończono elementy żelbetowe konstrukcji budynku. Rozpoczęto montaż stolarki okiennej budynku i fasadowej w obszarze usług oraz montaż rusztowań elewacyjnych budynku. Prace murarskie wewnątrz budynku w trakcie wykonywania, rozpoczętą natomiast prace tynkarskie wewnątrz lokali mieszkalnych. W trakcie jest także kontynuacja prac instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych, instalacji wentylacji mechanicznej oraz kontynuacja prac dekarskich na dachu budynku kl.1

Marzec 2018
Zakończono konstrukcje żelbetowe kl. schodowej nr. 1
więcej

W ostatnim czasie zakończono konstrukcje żelbetowe kl. schodowej nr. 1 i konstrukcje żelbetowe stropodachu bez attyk kl. schodowej nr. 2 i 3. Wykonano konstrukcje żelbetowe elementów pionowych z obszaru kl. schodowej nr. 4 piętro 9  oraz konstrukcje ścian murowanych kl. sch. nr. 1, do 5 piętra kl. sch. nr. 2, do 6 piętra kl. sch. nr. 3 i 4 .Zakończono docieplenie stropu w garażu wełną lamelową. Wykonano instalacje sanitarne i elektryczne w garażu. Obecnie prowadzone są prace instalacji sanitarnych, instalacji wentylacji mechanicznej, instalacji elektrycznej, instalacji podtynkowych w lokalach mieszkalnych

Luty 2018
Wykonano docieplenie stropu w garażu podziemnym wełną lamelową.
więcej

Wykonano docieplenie stropu w garażu podziemnym wełną lamelową. Wykonywane są ciągi instalacji sanitarnych /co, wod-kan/, instalacje elektryczne w garażu wraz z wyposażeniem w szafy sterownicze. Zakończono konstrukcje żelbetowe kl. nr. 1, wykonywane są konstrukcje żelbetowe na kondygnacji VII kl. nr. 3 i 4 oraz na kondygnacji VI kl. nr. 2. Wykonywane są konstrukcje murowe ścian zewnętrznych, międzylokalowych i lokalowych. Rozpoczęto instalację elektryczne w lokalach mieszkalnych. Rozpoczęto ciągi pinów instalacji sanitarnych i wentylacji.

Styczeń 2018
Rozpoczęto prace instalacji sanitarnej i elektrycznej w garażu
więcej

Wykonano strop nad 4 piętrem klatki nr. 3 i 4 oraz strop nad 2 pietrem klatki nr. 1 i 2. Wykonano ściany murowe pomieszczeń technicznych w garażu. Prowadzone są prace robót murarskich w nadziemiu budynku. Wykonano izolację termiczną stropu garażu w obszarze budynku. Rozpoczęto prace instalacji sanitarnej i elektrycznej w garażu.

Grudzień 2017
Zakończono stan zerowy robót etapu III
więcej

Zakończony został stan zerowy robót etapu III. Wykonano strop nad II piętrem w obszarze kl. sch. nr. 3 i 4 oraz strop nad parterem kl.sch. nr.1 i 2 /nad pomieszczeniami usług/ . Wykonano mury pomieszczeń technicznych w garażu- poziom -1 . Obecnie trwają prace murowe w obszarze kl. nr.3 w poziomie parteru.

Listopad 2017
Zakończono strop nad garażem
więcej

Zakończone zostały prace związane ze stropem nad garażem. Wykonano piony parteru klatki nr. 1,2,3,4. Zabetonowano strop nad parterem w obszarze klatki nr. 3.

Październik 2017
Zakończono płytę fundamentową
więcej

Zakończono płytę fundamentową Wykonano elementy pionowe w garażu w 80% Wykonano strop nad garażem w 40%

Wrzesień 2017
Wykonano w 90% prace ziemne wykopu pod budynek
więcej

Wykonano w 90% prace ziemne wykopu pod budynek W 50% zabetonowano płytę fundamentową Wykonano elementy pionowe klatki schodowej w poziomie garażu Wykonano strop nad garażem w obszarze klatki schodowej nr.4

Sierpień 2017
Prowadzone są prace przy wykonywaniu ścianki berlińskiej
więcej

Prowadzone są prace przy wykonywaniu ścianki berlińskiej i prace ziemne. w trakcie jest wykop pod posadowienie fundamentowe budynku, zbrojenie płyty fundamentowej. Zabetonowano pierwszy fragment płyty fundamentowej budynku oraz fundament pod żuraw wieżowy.