sampl45a sampl45a sampl45a

Aktualne przetargi

Warunki współpracy

 
Dynamiczny rozwój Spółki niesie za sobą konieczność stałego powiększania grona współpracujących z nami firm. Zarówno świadczących usługi podwykonawcze, jak również dostawców materiałów i sprzętu.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą w tym dziale udostępniamy formularz zgłoszeniowy. Na jego podstawie zgłoszone przedsiębiorstwa przejdą wstępną kwalifikację i zostaną umieszczone w Kwalifikowanej Bazie Dostawców. 

Dzięki temu osoby odpowiedzialne za zakupy w Kalter Sp. z o.o. będą zapraszać firmy zarejestrowane w bazie do udziału w realizowanych przez Spółkę projektach.

Zachęcamy do zamieszczania referencji i materiałów informacyjnych, co pozwoli potwierdzić wiarygodność Państwa firmy oraz ułatwi uzyskanie interesujących zleceń.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Wypełnij formularz kontaktowy

Dodaj załącznik
Nie wybrano pliku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest KALTER SP. z o.o. 15-218 Białystok, ul. Augustowska 8, NIP 542-28-59-919, REGON 052234499

Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności

Kontakt telefoniczny

+48 85 662 93 47

Kontakt poprzez pocztę elektroniczną

biuro@kalter.pl