O nas

Kim jesteśmy

KALTER to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Realizujemy dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców.

Za cel postawiliśmy sobie, aby współpraca z nami oraz realizowane przez nas inwestycje przynosiły wymierne korzyści naszym klientom.

 

Nasza misja

Misją naszej Firmy jest profesjonalne, kompleksowe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w zakresie realizacji powierzonych nam inwestycji budowlanych.

Realizację stawianych celów zapewnia sprawdzona, wysoko wykwalifikowana kadra, mająca bogate doświadczenie w prowadzeniu przedsięwzięć budowlanych, gwarantująca profesjonalną realizację kontraktów charakteryzujących się wysokim poziomem jakości.

Sprawne zarządzanie, ciągłe doskonalenie się oraz konsekwencja w działaniu pozwala zapewnić naszym Klientom konkurencyjne ceny świadczonych usług.

Satysfakcję z wykonywanej pracy daje nam zadowolenie naszych Klientów pozwalające wdrażać w życie motto Spółki „Profesjonalnie budujemy... inwestycje, relacje, przyszłość”.

20

Lat działalności

138

Zrealizowanych inwestycji

400000

m² oddanej powierzchni użytkowej

Polityka jakości

Celem działalności Spółki KALTER jest świadczenie usług spełniających wysokie wymagania jakościowe, uwzględniające indywidualne potrzeby i wymagania stawiane przez Klientów oraz dynamicznie rozwijający się rynek usług budowlanych.

Polityka naszej Firmy, wspierana przez Autorski System Zarządzania Jakością, wynika z przyjętej strategii rozwoju, której nadrzędnym celem jest dążenie do wysokiej jakości, efektywności jak i terminowości wykonania realizowanych inwestycji budowlanych. Podstawą naszych działań jest dbanie o zadowolenie Klienta oraz rozwój naszej organizacji.

Powyższe założenia są zgodne z wdrożonym i utrzymywanym Autorskim Systemem Zarządzania Jakością AS Jakości, co zapewnia optymalizowanie kosztów świadczonych przez naszą organizację usług przy zachowaniu ich wysokiej jakości, które leżą u podstaw budowy trwałych relacji z naszymi klientami.

Kalter Sp. z o.o.

Skład grupy

Wraz z rozwojem Spółki, równolegle do podstawowego jej profilu działalności, zaczęły się rozwijać nowe, pochodne działalności takie jak usługi deweloperskie oraz aktywność związana z wynajmem nieruchomości komercyjnych. W 2017 roku udziałowcy Spółki podjęli decyzję o wydzieleniu ze struktur Kalter sp. z o.o. działalności deweloperskiej oraz działalności związanej z wynajmem nieruchomości. Tak powstały spółki Kalter Nieruchomości sp. z o.o. oraz Kalrent sp. z o.o.

Obszar działalności
Obszar działalności - Mapa
Biuro
Warszawa

ul. Pańska 98
lok. 108
Biuro
Białystok

ul. Augustowska 8

Obszar działalności

Spółka rozpoczęła swoją działalność na terenie województwa warszawskiego i podlaskiego, gdzie przez wiele lat obecności na tych rynkach ugruntowała swoją pozycję rzetelnego i wiarygodnego partnera w realizacji inwestycji budowlanych. W 2021 roku Zarząd Spółki podjął decyzję o terytorialnym rozszerzeniu obszaru usługowej działalności Generalnego Wykonawstwa firmy o województwo łódzkie i teren województwa wielkopolskiego oraz o rynek południowy obejmujący województwa śląskie, małopolskie, dolnośląskie i opolskie.

Kontakt

Nasza oferta

Specjalizacją Spółki KALTER jest świadczenie usług budowlanych w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji kubaturowych. Na zlecenie Zamawiających realizujemy:  

  • Wielorodzinne budynki mieszkalne;
  • Budynki użyteczności publicznej;
  • Obiekty handlowe i usługowe;
  • Hale przemysłowe i logistyczne;
  • Kompleksy biurowe;
  • Obiekty oświatowe, hotelowe i medyczne
  • Obiekty medyczne i szpitale
Zobacz pełną ofertę
Decoration