sampl45a sampl45a sampl45a
Strumykowy Zakątek 1
Białołęka
 

"Strumykowy Zakątek” ma charakter dużej miejskiej rezydencji, w której znajduje się 61 mieszkań oraz 7 lokali usługowych w 4 klatkach schodowych.

Budynek ma zaledwie 3 piętra oraz tradycyjne, skośne dachy, co dodatkowo podkreśla jego kameralny, rezydencyjny charakter. Dodatkowym atutem jest duży teren prywatny, przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. W jego skład wchodzi duży wewnętrzny teren zielony oraz własny, zadrzewiony plac zabaw ulokowany w zaciszu posesji, w niewielkim oddaleniu od budynku.


W parterze zlokalizowane zostały lokale użytkowe o niewielkiej powierzchni, przeznaczone pod drobny handel i usługi, niezwykle przydatne w codziennym życiu mieszkańców. W „Strumykowym Zakątku” znalazł się szeroki wybór mieszkań - od jednopokojowych poprzez dwu- i trzy- aż do czteropokojowych o powierzchniach od 30 do 80 mkw. Niektóre mieszkania na parterze posiadają przynależne ogródki, natomiast mieszkania na ostatniej kondygnacji wyposażone są w przestronne tarasy oraz liczne schowki i powierzchnie dodatkowe zlokalizowane w poddaszach.