sampl45a sampl45a sampl45a
Smyczkowa 21
ul. Modzelewskiego / Smyczkowa

Inwestycja „Smyczkowa 21” to kameralny budynek usytuowany u zbiegu ul. Modzelewskiego i Smyczkowej, który składać się będzie z zaledwie 31 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 73 m2.

W ofercie znajdą się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe zaplanowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, funkcjonalne i pełne rozwiązań poprawiających komfort użytkowania. Mogą Państwo znaleźć np. lokale z dwoma łazienkami oraz oknem w kuchni – korzystne rozwiązanie gdyby była potrzeba wydzielić kuchnię jako osobne pomieszczenie.


Warte uwagi są również niektóre mieszkania trzy i cztero-pokojowe, które dają możliwość podziału na dwa w pełni funkcjonalne segmenty mieszkalne. Na ostatniej kondygnacji dla mieszkańców budynku przewidziano miejsce do sportu i rekreacji oraz wypoczynku na świeżym powietrzu wśród pięknie urządzonej zieleni. W parterze inwestycji od strony ul. Modzelewskiego znajdować się będą przeszklone lokale usługowe o powierzchni 69 m2 i 112 m2, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu handlowo-usługowym i gastronomicznym. Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie ulokowano w garażu podziemnym, do którego dostęp dla samochodów odbywać się będzie przy pomocy windy. Szeroką gamę korzyści przygotowanych dla przyszłych nabywców dopełnia atrakcyjna i ponadczasowa architektura budynku utrzymana w minimalistycznej, czystej formie i eleganckiej jasnej kolorystyce. Walory estetyczne podnoszą także szklane balustrady balkonów i loggii, wstawki z kamienia, żaluzje elewacyjne, okna narożne oraz boniowanie. Z najwyższych kondygnacji można będzie doświadczyć widoku na panoramę miasta oraz zieleń Doliny Służewieckiej.

Postęp prac na budowie
Marzec 2021
Jesteśmy w ostatniej fazie uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie dla budynku.
więcej

Jesteśmy w ostatniej fazie uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie dla budynku.

Przystąpiliśmy do prac w terenie zewnętrznym ul. Modzelewskiego i Smyczkowej, mających na celu powiązanie osiedla z drogami publicznymi.

Luty 2021
Zakończyliśmy roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne.
więcej

Zakończyliśmy roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne, kontynuujemy prace porządkowe. Przystąpiliśmy do odbiorów końcowych budynku.  

 

Styczeń 2021
Zakończyliśmy prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne elewacyjne.
więcej

Zakończyliśmy prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne elewacyjne. Jesteśmy na etapie przeprowadzania prób i testów urządzeń i instalacji w budynku oraz robót zewnętrznych związanych z zagospodarowaniem terenu. Zmierzamy ku końcowi, choć pogoda nas nie rozpieszcza.

Grudzień 2020
Zakończono elewację lekko-mokrą.
więcej

Zakończono elewację lekko-mokrą. Kończą się roboty związane z okładziną kamienną oraz prace wykończeniowe malowania i układania gresów. Trwają montaże balustrad wewnętrznych. W toku ostateczne montaże armatury sanitarnej i osprzętu elektrycznego.

 

Listopad 2020
Ukazała się prawie cała elewacja budynku.
więcej

Ukazała się prawie cała elewacja budynku.

Trwają prace wykończeniowe wewnętrzne: szpachlowanie, malowanie i układanie gresów w częściach wspólnych. Ku końcowi zbliżają się roboty elewacyjne. Uruchomiono ogrzewanie budynku z sieci cieplnej. Montowane są grzejniki i osprzęt elektryczny w lokalach. Trwają przygotowania do prób i odbiorów końcowych instalacji i urządzeń budynku służących bezpieczeństwu pożarowemu.

Październik 2020
Kontynuujemy prace wykończeniowe wewnętrzne
więcej

Kontynuujemy prace wykończeniowe wewnętrzne (gresy i malowanie) oraz zewnętrzne na elewacji.

 

Wrzesień 2020
Zakończono mury.
więcej

Zakończono mury. Trwają prace tynkarskie i szpachlarskie. Wykonano izolację termiczną elewacji i w trakcie są warstwy wykończeniowe wraz z balustradami i obróbkami blacharskimi. Kończą się prace związane z posadzkami cementowymi. Wykonywane są również roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej.

 

Sierpień 2020
Trwają ostatnie prace murarskie.
więcej

Trwają ostatnie prace murarskie. W trakcie są roboty tynkarskie i elewacyjne. Wykonywane są również roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej. Wykonywane są warstwy dachowe i izolacji przeciwwodnej. Rozpoczęto szlichty cementowe.

Lipiec 2020
Zakończona jest konstrukcja żelbetowa budynku.
więcej

Zakończona jest konstrukcja żelbetowa budynku. Kończą się prace murowe ścian osłonowych i wewnętrznych. Wykonano montaż okien i rozpoczynane są roboty tynkarskie i elewacyjne. W trakcie są również roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej. Wykonywane są warstwy dachowe.

 

Czerwiec 2020
Zakończono konstrukcję żelbetową budynku.
więcej

Zakończono konstrukcję żelbetową budynku. Trwają prace murowe ścian osłonowych i wewnętrznych na piętrze +5. W trakcie są również roboty instalacyjne w branżach sanitarnych i elektrycznej.

 

Maj 2020
Zakończono strop żelbetowy nad kondygnacją +7
więcej

Zakończono strop żelbetowy nad kondygnacją +7 i trwają prace żelbetowe na ostatniej kondygnacji +8. Zakończono roboty murowe na parterze i piętrze pierwszym oraz trwają na piętrach drugim i trzecim. W trakcie są roboty branż sanitarnej i elektrycznej.

 

 

Kwiecień 2020
Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +4.
więcej

Wykonano strop żelbetowy nad kondygnacją +4. Trwają prace żelbetowe wyższych pięter. Zakończono przyłącza wodno-kanalizacyjne do budynku. Roboty murowe w garażach zostały zakończone i trwają na kondygnacjach +1 i +2. W garażach rozpoczęto montaż instalacji.

Marzec 2020
Trwają prace przy wykonywaniu konstrukcji żelbetowej kondygnacji +2.
więcej

Trwają prace przy wykonywaniu konstrukcji żelbetowej kondygnacji +2. Zakończono przebudowę sieci kanalizacyjnych - przystąpiono do wykonania przyłączy wod-kan. Na terenie budowy zostały wdrożone zalecenia GIS w zakresie zachowania odległości pracowników. Budowa została wyposażona w niezbędne środki do dezynfekcji.

 

Luty 2020
Osiągnięto stan „zero” konstrukcji żelbetowej budynku.
więcej

Zgodnie z planem z końcem lutego 2020r. osiągnięto stan „zero” konstrukcji żelbetowej budynku!

Trwają prace związane z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie działki.

Styczeń 2020
Zakończono prace żelbetowe kondygnacji -2.
więcej

Zakończono prace żelbetowe kondygnacji -2. Trwają prace przy przebudowie kanalizacji sanitarnej, przebudowa sieci wodociągowej została zakończona.

 

Grudzień 2019
Realizujemy konstrukcje żelbetowe
więcej

Trwają prace żelbetowe – zbrojenie i betonowanie ścian / słupów poziomu -2.

 

Listopad 2019
Płyta fundamentowa została zabetonowano w pierwszej części
więcej

Płyta fundamentowa została zabetonowano w pierwszej części oraz przygotowano zbrojenie do zabetonowania jej już do końca. Trwają odbiory MPWiK prac związanych z przełożeniem sieci wodociągowej.

 

Październik 2019
Na budowie kontynuowane są prace ziemne z obudową ścian wykopów w technologii ściany berlińskiej.
więcej

Na budowie kontynuowane są prace ziemne z obudową ścian wykopów w technologii ściany berlińskiej. Wykonano połowę chudych betonów pod płytę fundamentową. Dobiegają końca roboty przy wodociągu biegnącym przez naszą działkę i trwają przygotowania do przełożenia sieci kanalizacyjnych.

Wrzesień 2019
Trwa wykonywanie zabezpieczenia wykopu.
więcej

Obecnie trwa wykonywanie zabezpieczenia wykopu ,ściana berlińska, oraz spawanie oczepów.