sampl45a sampl45a sampl45a
Nowe Południe II
ul. Śródziemnomorska

„Nowe Południe II” przy ul. Śródziemnomorskiej w Dzielnicy Mokotów w Warszawie - projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny jest obiektem o zróżnicowanej wysokości wynoszącej od VIII do XII kondygnacji naziemnych i klasyfikowany jest jako wysoki z dwupoziomowym garażem podziemnym. W budynku od strony ul. Śródziemnomorskiej zaprojektowano lokal usługowy oraz wjazd do garażu podziemnego. Budynek posiada 4 klatki schodowe, każda z nich wyposażona zostanie w windę.. Wejście do klatek schodowych dla mieszkańców zaprojektowano od strony dziedzińca wewnętrznego. Przy wejściu na teren inwestycji przewidziano parterowy budynek ochrony. W inwestycji powstanie 127 szt. mieszkań w metrażach od 30 m2 do ponad 100 m2. Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne mieszkania z tarasami na dachu. W budynku przeważają mieszkania dwu- i trzy-pokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Do obsługi budynku zaprojektowano dwupoziomowy garaż podziemny na 152 miejsca parkingowe Do garażu podziemnego z poziomu terenu prowadzi zadaszona, dwukierunkowa rampa zjazdowa. Komunikacja pomiędzy poziomami garażu zapewniona jest poprzez zjazd wewnętrzny. . Adres internetowy inwestycji: www.nowepoludnie2.pl

 

Charakterystyka Inwestycji:

  • PUM + PUU = 7.401,43 m2 (powierzchnia sprzedażowa)
  • PC (całość) = 16.715,47 m2
  • PC (garaż) = 5.702,60 m2
  • PC (budynek) = 11.012,87 m2
  • Ilość mieszkań = 127 szt.
  • Ilość kondygnacji podziemnych w garażu: - 2
  • Ilość kondygnacji nadziemnych w budynku: +12
  • Ilość miejsc postojowych w garażu: 152 szt.
  • Ilość miejsc postojowych na terenie zewnętrznym: 8 szt.
Postęp prac na budowie
Kwiecień 2021
Ku końcowi zbliżają się roboty związane z wykonywaniem ścina szczelinowych.
więcej

Ku końcowi zbliżają się roboty związane z wykonywaniem ścian szczelinowych - pozostała do zabetonowania ostatnia sekcja.

Z końcem kwietnia rozpoczną się roboty ziemne- wykonywanie wykopu

Marzec 2021
Wykonano prace rozbiórkowe.
więcej

W marcu wykonano prace rozbiórkowe. Zakończono murki prowadzące do ścian szczelinowych. Dokonano przygotowania terenu pod park maszynowy do wykonania ścian szczelinowych.  Przystąpiono do drążenia wykopu do ścian szczelinowych.