sampl45a

Kim jesteśmy

Grupa Kalter powstała na bazie wieloletniego doświadczenia Spółki Kalter sp. z o.o..
 
Kalter Sp. z o. o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Wraz z rozwojem spółki równolegle do podstawowego jej profilu działalności zaczęły rozwijać się nowe profile (pochodne) działalności takie jak usługi deweloperskie oraz wynajem nieruchomości komercyjnych. W 2017 roku udziałowcy spółki podjęli decyzję o wydzieleniu ze struktur Kalter sp. z o.o. działalności deweloperskiej oraz działalności związanej z wynajmem nieruchomości, tak powstały spółki Kalter Nieruchomości sp. z o.o. oraz Kalter sp. z o.o. spk.. Obszarem działalności Grupy jest obszar województwa mazowieckiego i podlaskiego.

Jako Grupa jesteśmy w stanie realizować dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną, stałą współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców.

Za cel postawiliśmy sobie, aby współpraca z nami oraz realizowane przez nas inwestycje przynosiły wymierne korzyści naszym Klientom.