Formularz zgłoszeniowy dla Dostawców
Dynamiczny rozwój Spółki niesie za sobą konieczność stałego powiększania grona współpracujących z nami firm. Zarówno świadczących usługi podwykonawcze, jak również dostawców materiałów i sprzętu.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą w tym dziale udostępniamy formularz zgłoszeniowy. Na jego podstawie zgłoszone przedsiębiorstwa przejdą wstępną kwalifikację i zostaną umieszczone w Kwalifikowanej Bazie Dostawców. 
Dzięki temu osoby odpowiedzialne za zakupy w Kalter Sp. z o.o. będą zapraszać firmy zarejestrowane w bazie do udziału w realizowanych przez Spółkę projektach.

Zachęcamy do zamieszczania referencji i materiałów informacyjnych, co pozwoli potwierdzić wiarygodność Państwa firmy oraz ułatwi uzyskanie interesujących zleceń.

Dane firmy


CAPTCHA
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Kalter Sp. z o.o, ul. Augustowska 8, 15-638 Białystok, moich danych w celach informacyjnych, marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833). Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w dane oraz prawo ich poprawienia.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone