Kim jesteśmy
Kalter Sp. z o. o. jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm budowlanych w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.
Sprawdź

Kalter Sp. z o. o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Jesteśmy sprawną firmą wykonawczą potrafiącą realizować dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną, stałą współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców.

Za cel postawiliśmy sobie, aby współpraca z naszą firmą oraz realizowane przez nas inwestycje przynosiły wymierne korzyści naszym Klientom.

Postawione sobie cele chcemy osiągnąć poprzez:

Partnerskie relacje z klientem
Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe dostosowanie się do Ich specyficznych potrzeb.

Oferujemy przejrzyste zasady współpracy poparte sprawną komunikacją z Klientem (przejrzysta struktura organizacyjna firmy umożliwia szybki dostęp do osób decyzyjnych).

Gwarantujemy współpracę z Klientem w celu optymalizacji rozwiązań projektowych.

Profesjonalną kadrę
Kalter Sp. z o. o. posiada certyfikat "Standardy Zatrudnienia Fair Play". Warunki Standardu Zatrudnienia Fair Play określają zasadnicze wymagania związane z prowadzeniem zarządzania zasobami ludzkimi zgodnie z koncepcją włączenia do systemu zarządzania przedsiębiorstwem zarówno etyki biznesu, jak i społecznej odpowiedzialności biznesu. System ten ma w zamierzeniu maksymalizować zaangażowanie pracowników w tworzenie sukcesu przedsiębiorstwa.

Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie zarówno z branży budowalnej, jak też elektrycznej i sanitarnej, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie niesie ze sobą proces inwestycyjny.

Terytorium działania spółki


terytorium_dzialania.pngSprawne zarządzanie

Spółka wdrożyła zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP i CRM, które pozwalają skutecznie zarządzać i monitorować działalność gospodarczą Spółki, a w szczególności ułatwiać analizę zdarzeń zachodzących na poszczególnych kontraktach budowlanych.

Stały monitoring prowadzonej działalności, w szczególności nadzór nad wykonaniem budżetów oraz realizacją harmonogramów poszczególnych zleceń budowlanych w znacznym stopniu ogranicza ryzyko biznesowe.

Zwiń
Misja
Misją naszej firmy jest profesjonalne, kompleksowe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w zakresie realizacji powierzonych nam inwestycji budowlanych.
Sprawdź
misja.jpg
Misją naszej firmy jest profesjonalne, kompleksowe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w zakresie realizacji powierzonych nam inwestycji budowlanych.

Realizację stawianych firmie celów zapewnia sprawdzona, wysoko wykwalifikowana kadra, mająca bogate doświadczenie w prowadzeniu przedsięwzięć budowlanych, gwarantująca profesjonalną realizację kontraktów charakteryzujących się wysokim poziomem jakości.

Sprawne zarządzanie, ciągłe doskonalenie się oraz konsekwencja w działaniu pozwala zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny świadczonych usług.

Satysfakcję z wykonywanej pracy daje nam zadowolenie naszych Klientów pozwalające wdrażać w życie motto firmy „Profesjonalizm za rozsądną cenę”
Zwiń
Polityka jakości
Celem działalności Firmy KALTER Sp. z o.o. jest świadczenie usług budowlanych spełniających wysokie wymagania jakościowe, uwzględniające indywidualne potrzeby...
Sprawdź
polityka.jpg
Celem działalności Firmy KALTER Sp. z o.o. jest świadczenie usług budowlanych spełniających wysokie wymagania jakościowe, uwzględniające indywidualne potrzeby i wymagania stawiane przez Klientów oraz dynamicznie rozwijający się rynek usług budowlanych.

Polityka naszej firmy, wspierana przez Autorski System Zarządzania Jakością, wynika z przyjętej strategii rozwoju firmy, której nadrzędnym celem jest dążenie do wysokiej jakości, efektywności jak i terminowości wykonania realizowanych inwestycji budowlanych. Podstawą naszych działań jest dbanie o zadowolenie Klienta oraz rozwój naszej organizacji.

Powyższe założenia są zgodne z wdrożonym i utrzymywanym Autorskim Systemem Zarządzania Jakością AS Jakości, co zapewnia optymalizowanie kosztów świadczonych przez naszą organizację usług przy zachowaniu ich wysokiej jakosci, które leżą u podstaw budowy trwałych relacji z naszymi klientami.
Zwiń
Struktura organizacyjna
struktura_gora.png
struktura_dol.png
Czytaj więcej Zwiń
Nagrody i certyfikaty
Polityka prywatności
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami
© Copyright. Kalter 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone